• Australian Football

Голд коуст – Уест коуст

Уест коуст ще пропътуват най-голямата дистанция в Австралия, за да се изправят срещу Голд коуст сънс.

 

 
  • Футбол

Пяст и Гурник З ще открият третия кръг от първенството на полската Екстракласа.

 

  • Мотоциклетизъм

В мотоциклетния спорт няма по-престижно състезание от „8 часа на Сузука”.

 

  • Australian Football

Това ще бъде исторически мач за АФЛ. Легендата на Норт Мелбърн Брент Харви ще се превърна в едва четвъртия футболист в историята с 400 мача в първенството.

 

  • Футбол

Петъкът от полската Екстракласа в програмата на Евроспорт 2 включва срещата между Рух и Пяст.

 

график на предаванията

00:00
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (48мин)
00:47
Плуване
Плуване: "В басейна" (13мин)
01:01
"най-силните мъже"
"Най-силните мъже": Шампионска лига Финландия - ._._.  (61мин)
02:01
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (31мин)
02:32
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (46мин)
03:18
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (41мин)
04:16
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (88мин)
05:45
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (46мин)
06:30
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (30мин)
07:00
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (58мин)
07:59
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (92мин)
09:30
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (25мин)
09:55
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (184мин)
 
 
13:00
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (60мин)
14:00
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (53мин)
14:53
Плуване
Плуване: "В басейна" (34мин)
15:26
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс -   (64мин)
 
18:30
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (56мин)
19:25
Скокове във вода
Скокове във вода: Световно първенство Казан -   (65мин)
20:30
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (40мин)
21:10
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (110мин)
23:00
Бойни спортове
Бойни спортове: "Суперкомбат" Серии "Гран При" - ._._.  (120мин)
 
00:29
Всички спортове
Всички спортове: "?!? Топ 10" (31мин)
01:00
Fmx
FMX: "Нощта на скоковете"  - ._._.  (55мин)
01:54
Снукър
Снукър: Европейски тур Рига -  - J. TRUMP v C. WAKELIN (63мин)
02:58
Снукър
Снукър: Европейски тур Рига -  - J. TRUMP v C. WAKELIN (58мин)
04:01
Спидуей
Спидуей: Швеция - ._._.: Пиратерна (Швеция) - Индианерна (Швеция) (60мин)
05:00
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс -   (56мин)
05:57
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (95мин)
07:32
Футбол
Футбол: МЛС  - : МЛС Ол-старс (САЩ) - Тотнъм (Англия) (90мин)
09:55
Супербайк
Супербайк: Световно първенство Малайзия -   (50мин)
10:45
Снукър
Снукър: Европейски тур Рига -   (92мин)
 
12:17
Австралийски футбол
Австралийски футбол: АФЛ  - : Голд коуст сънс (Австралия) - Уест коуст ийгълс (Австралия) (163мин)
 
15:00
Снукър
Снукър: Европейски тур Рига -   (300мин)