•  
  • Вход | Абонамент
четвъртък 23/10/2014
Eurosport
 

Home

 

  

В поредния кръг на Бундеслигата 

Футбол 

Двуседмичната пауза за европейските квалификации разстрои ритъма на отборите от Бундеслигата, а един от тях – участникът в Шампионската лига Шалке 04 се сдоби с нов естравагантен треньор. Роберто ди Матео замени изкаралия 22 месеца на поста Йенс Келер.   Прочети цялата история

 

график на предаванията

00:05
Голф
Голф: Европейски тур Световен мачплей шампионат - ._._.  (32мин)
00:37
Голф
Голф: Европейски тур (жени) ЮАР - ._._.  (11мин)
00:49
Голф
Голф: "Голфклуб" (8мин)
00:57
Ветроходство
Ветроходство: "Яхтклуб" (5мин)
01:02
Всички спортове
Всички спортове: "Избрано от месеца" (8мин)
01:09
Всички спортове
Всички спортове: "Избрано в сряда" (7мин)
01:17
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : Барселона (Испания) - Аякс (Холандия) (71мин)
09:37
Снукър
Снукър: "Мастърс" Шанхай -   (80мин)
10:58
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (54мин)
 
11:51
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : Барселона (Испания) - Аякс (Холандия) (98мин)
 
13:29
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (13мин)
13:42
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (61мин)
14:44
Снукър
Снукър: Европейски тур Германия -   (119мин)
16:42
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (107мин)
 
18:29
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (44мин)
19:13
Зимни спортове
Зимни спортове: "Ски пропуск" (24мин)
19:38
Снукър
Снукър: Европейски тур България -   (83мин)
21:00
Бойни спортове
Бойни спортове: "Боен клуб" (118мин)
22:59
"най-силните мъже"
"Най-силните мъже": Шампионска лига  - ._._.  (57мин)
23:55
Рали
Рали: Серии ERC Дю Вале - ._._.  (12мин)
 
00:14
Кеч
Кеч: "Златна колекция" (53мин)
01:07
Снукър
Снукър: "Мастърс" Шанхай -   (85мин)
02:31
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (83мин)
03:59
Баскетбол
Баскетбол: Европейска купа  - : Локомотив Кубан (Русия) - Вентспилс (Латвия) (90мин)
05:30
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : Барселона (Испания) - Аякс (Холандия) (90мин)
07:00
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (88мин)
08:28
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (121мин)
10:29
Баскетбол
Баскетбол: Европейска купа  - : Локомотив Кубан (Русия) - Вентспилс (Латвия) (93мин)
 
12:01
Баскетбол
Баскетбол: Евролига Баскетболно шоу (29мин)
12:30
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (88мин)
 
13:59
Моторни спортове
Моторни спортове: "GT академий майсторски клас" (14мин)
14:13
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : Барселона (Испания) - Аякс (Холандия) (100мин)
15:52
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (63мин)
16:56
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Клингентал (100мин)
 
18:36
Всички спортове
Всички спортове: "На училище" (34мин)
19:09
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (63мин)
20:13
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (213мин)
23:45
Канадска борба
Канадска борба: Национална лига  - ._._.  (28мин)
 

Пример: Футбол, Шампионска лига, Евроголове...

Eurosport Player

EUROSPORT PLAYER LIVE

EUROSPORT PLAYER LIVE

Гледай Евроспорт и Евроспорт 2 LIVE онлайн. Абонирай се тук

 

Tv Trailer

Get the Flash Player to see the video