•  
  • Вход | Абонамент
вторник 21/10/2014
Eurosport
 

Home

 

график на предаванията

00:24
Всички спортове
Всички спортове: "Паспорт" (16мин)
00:39
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (62мин)
01:41
Футбол
Футбол: "Евроголове" (47мин)
09:35
Снукър
Снукър: Европейски тур Рига -   (58мин)
10:34
Футбол
Футбол: "Евроголове" (52мин)
 
11:25
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : ПСЖ (Франция) - Барселона (Испания) (59мин)
12:24
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (101мин)
 
14:06
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (53мин)
14:58
Футбол
Футбол: "Евроголове" (51мин)
15:49
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : ПСЖ (Франция) - Барселона (Испания) (59мин)
16:48
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : Барселона (Испания) - Аякс (Холандия) (131мин)
 
19:00
Снукър
Снукър: Европейски тур Германия -   (118мин)
20:57
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (60мин)
21:58
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (125мин)
 
00:26
Бойни спортове
Бойни спортове: "Боен клуб" (115мин)
02:20
Футбол
Футбол: "Евроголове" (47мин)
03:08
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (52мин)
04:00
Американски футбол
Американски футбол: NCAA Конференция "Биг 10"  - ._._.: Минесота (САЩ) - Пърдю (САЩ) (90мин)
05:30
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (89мин)
07:00
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (89мин)
08:28
Супербайк
Супербайк: BTCC Брандс хеч 3 -   (37мин)
09:06
Супербайк
Супербайк: BTCC Брандс хеч 3 -   (25мин)
09:31
Футбол
Футбол: Бундеслига Германия - : Шалке (Германия) - Херта (Германия) (58мин)
10:28
Футбол
Футбол: "Евроголове" (48мин)
 
11:16
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (73мин)
12:30
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (92мин)
 
14:02
Футбол
Футбол: Шампионска лига (мл)  - : ПСЖ (Франция) - Барселона (Испания) (64мин)
15:06
Дартс
Дартс: "Топ Гент" Белгия - ._._.  (113мин)
16:59
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Алмати (79мин)
 
18:18
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (54мин)
19:11
Баскетбол
Баскетбол: Евролига Баскетболно шоу (31мин)
19:42
Баскетбол
Баскетбол: Европейска купа  - : Нимбурк (Чехия) - Олденбург (Германия) (108мин)
21:30
Колоездене
Колоездене: "Шест дни" Амстердам -   (135мин)
23:45
Футбол
Футбол: Бундеслига Германия - : Байерн (Германия) - Вердер (Германия) (62мин)
 

Пример: Футбол, Шампионска лига, Евроголове...