•  
  • Вход | Абонамент
събота 26/07/2014
Eurosport
 

Home

 

график на предаванията

00:08
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (39мин)
00:48
Футбол
Футбол: Европейско първенство за юноши до 19 г. Унгария - ._._.: Австрия - Португалия (91мин)
02:18
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (10мин)
09:31
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (50мин)
10:22
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (40мин)
 
11:01
Футбол
Футбол: Европейско първенство за юноши до 19 г. Унгария - ._._.: Германия - Украйна (58мин)
11:59
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн (91мин)
 
13:31
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс -   (80мин)
14:50
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (18мин)
15:08
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (202мин)
 
18:30
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (18мин)
18:48
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (56мин)
19:45
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн -   (76мин)
21:00
Автомобилизъм
Автомобилизъм: Ендурънс серии Спа - ._._.  (60мин)
22:01
Конен спорт
Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Шантили - ._._.  (98мин)
23:38
Всички спортове
Всички спортове: "?!?" (26мин)
 
00:11
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн (102мин)
01:53
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс -   (68мин)
03:01
Водна топка
Водна топка: Европейско първенство Будапеща - : Италия - Унгария (29мин)
03:30
Водна топка
Водна топка: Европейско първенство Будапеща - : Сърбия - Черна гора (29мин)
04:01
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (139мин)
06:21
Колоездене
06:58
Спидуей
Спидуей: Европейско първенство  (90мин)
08:29
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (23мин)
08:51
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (38мин)
09:29
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн (117мин)
 
11:27
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (69мин)
12:35
Австралийски футбол
Австралийски футбол: АФЛ  - : Хоутърн хоукс (Австралия) - Сидни суонс (Австралия) (160мин)
 
15:15
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (45мин)
16:00
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн -   (60мин)
17:00
Автомобилизъм
Автомобилизъм: Ендурънс серии Спа - ._._.  (57мин)
17:57
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла -   (48мин)
 
18:45
Gp3
GP3: Серии Будапеща -   (30мин)
19:15
Автомобилизъм
Автомобилизъм: Ендурънс серии Спа - ._._.  (45мин)
20:00
Футбол
Футбол: Европейско първенство за юноши до 19 г. Унгария - ._._.: Германия - Украйна (60мин)
21:01
Колоездене
Колоездене: Тур дьо Франс (75мин)
22:15
Колоездене
Колоездене: "ЛьоМонд на път" (17мин)
22:33
Ски-скокове
Ски-скокове: Лятна "Гран При" Висла (54мин)
23:26
Лека атлетика
Лека атлетика: Световно първенство за младежи Юджийн (64мин)
 

Пример: Футбол, Шампионска лига, Евроголове...